Duben

Tento měsíc je velice proměnlivý, dovede překvapit, potěšit i rozesmutnit. Překvapil nás na začátku nečekaně krásným počasím, až skoro letním. S radostí jsme se pustili do jarní výzdoby třídy, která následně přešla ve výzdobu velikonoční. Kreslili jsme, vyráběli zajíce, malovali vajíčka. Těšilo nás chystat se na Velikonoce.

Těsně před svátky jsme se vydali na pardubický zámek, prošli jsme si nádvoří i okolí, nakrmili jsme nedočkavé pávy a pověsili svoji kraslici na Kraslicový keř.

Po svátcích nás duben rozesmutnil tím, že hodně našich kamarádů onemocnělo. Den Země jsme slavili bez nich.

Mgr. Jana Píšová